top of page
Maxman Consultants 7.9.2016 094.jpg

Orši Véghová

Orši pochádza z Bratislavy, študovala na Ekonomickej univerzite, je matkou troch detí a zakladateľkou projektu výmeny detí rozumieme.si. Je trénerkou Maxman Consultants a venuje sa rozvoju komunikačných a manažérskych zručností. Jej srdcovkou je rozvoj viacjazyčnosti v prirodzenom jazykovom prostredí, aby sa stala výhodou a nie bariérou. 

Aniko fotka.jpg

Anikó Andicsová

Anikó pochádza z obce Topoľníky, je matkou jedného syna a pracuje ako lekárka na internom oddelení v nemocnici v Hainburgu (Rakúsko). Napriek tomu, že pochádza z jazykovo homogénnej oblasti, je dnes skutočnou polyglotkou - hovorí výborne piatimi jazykmi.

 

IMG_9165_.jpg

Arnold Kiss

Arnold vyrastal v 90. Rokoch v okolí Levíc a v detstve bolo preňho ťažké pochopiť, prečo je to že je z maďarskej rodiny zlé. Vyštudoval medzinárodné vzťahy a spoločenské vedy a zaujímavosťou je, že dva roky učil na ZŠ v Turni nad Bodvou, na východe Slovenska. Teraz pracuje ako tréner komunikačných zručností v Maxman Consultants.

Náš projekt ďalej podporujú:

Lucia Molnár Satinská, Diána a Ján Marosz, Lygia Fullbrook, Henrietta Somogyi, Gábor Illés a Andrea Illés Kósik. Náš tím neustále hľadá svojich ďalších aktivistov.

bottom of page