Orši Véghová

Orši pochádza z Bratislavy, študovala na Ekonomickej univerzite, je matkou troch detí a zakladateľkou projektu výmeny detí rozumieme.si. Je trénerkou Maxman Consultants a venuje sa rozvoju komunikačných a manažérskych zručností. Jej srdcovkou je rozvoj viacjazyčnosti v prirodzenom jazykovom prostredí, aby sa stala výhodou a nie bariérou. 

Anikó Andicsová

Anikó pochádza z obce Topoľníky, je matkou jedného syna a pracuje ako lekárka na internom oddelení v nemocnici v Hainburgu (Rakúsko). Napriek tomu, že pochádza z jazykovo homogénnej oblasti, je dnes skutočnou polyglotkou - hovorí výborne piatimi jazykmi.

 

Arnold Kiss

Arnold vyrastal v 90. Rokoch v okolí Levíc a v detstve bolo preňho ťažké pochopiť, prečo je to že je z maďarskej rodiny zlé. Vyštudoval medzinárodné vzťahy a spoločenské vedy a zaujímavosťou je, že dva roky učil na ZŠ v Turni nad Bodvou, na východe Slovenska. Teraz pracuje ako tréner komunikačných zručností v Maxman Consultants.

Náš projekt ďalej podporujú:

Lucia Molnár Satinská, Diána a Ján Marosz, Lygia Fullbrook, Henrietta Somogyi, Gábor a Andrea Illés. Náš tím neustále hľadá svojich ďalších aktivistov.

​Kontakt:  

Občianske združenie S(z)lomarát

Biskupická 11 

821 06 Bratislava

Email: 

info@cseregyerek.sk

info@rozumieme.si

Cseregyerek - rozumieme.si

Ďakujeme za sponzorskú podporu výhier online ročníka:

                Pod záštitou: